FMV-DESIGN s.r.o.

hydraulické systémy

FMV-DESIGN s.r.o. nabízí hydraulický agregát pro dovybavení obráběcích center hydraulickým upínáním obrobků. 

Systém je dodáván včetně elektroovládání, které je možné upravit dle požadavků zákazníka.

Detaily

KDO JSME

FMV-DESIGN s.r.o. je firma stavějící na dlouhodobých zkušenostech v oblasti vývoje, projekce, výroby a provozu hydraulických systémů. Jejím cílem je nabídnout optimální řešení hydraulických systémů ve vysoké kvalitě a za výhodnou cenu hlavně díky úzké spolupráci se zákazníky již při konstrukci a vývoji jejich strojů a zařízení. Je k tomu vybavena dostatečným lidským i znalostním potenciálem, výrobním zázemím i softwarovým vybavením.

Image

Služby

Image

Výroba a dodávky agregátů

Hydraulické agregáty jsou dodávány v širokém pásmu velikostí i instalovaného výkonu (bližší viz „SORTIMENT“).  Jedná se nejen o sériovou a opakovanou výrobu, ale i unikátní systémy konstruované dle požadavků uživatelů. Hydraulické agregáty je možné dodat včetně elektrického zapojení.

Konstrukce a dodávky řídících bloků ventilů

FMV-DESIGN s.r.o. nabízí, projektuje a dodává speciální řídicí bloky dle přání zákazníků. Bloky se používají nejen v mobilní technice, ale stále častěji ve stacionárních zařízeních a strojích.  Při konstrukci se provádí optimalizace zástavbových rozměrů.

Image
Image

Kompletní hydraulické systémy včetně řízení

Hydraulické systémy (agregáty, řídicí bloky) je možné dodávat včetně řídicích systémů od zesilovačů jednotlivých ventilů až po komplexní řídicí systémy a ovládání strojů.  K dispozici jsou vlastní vyvinuté regulátory procesů - řízení polohy nebo síly. Elektronické řídicí systémy se projektují specificky pro daný stroj nebo zařízení a vždy v souvislosti s dodávanou hydraulikou.

Záruční i pozáruční servis dodaných hydraulických zařízení

Společnost poskytuje záruční i pozáruční servis na dodaná zařízení. Ve výjimečných případech a pohodě lze poskytnout servis i na zařízení dodaná jinými výrobci.

Image
Image

Návrhy a výpočty hydraulických obvodů včetně simulací

Pro optimalizaci konstrukce hydraulického systému strojního zařízení zákazníka je možné provést nezbytné výpočty a simulace například hydraulických ztrát v obvodu, dynamiky pohybů atd. Pomocí simulací lze porovnat velké množství variant konstrukčního návrhu a vybrat nejlepší řešení.

Odborná školení všech znalostních úrovní

Tým pracovníků provádí školení zákazníků v širokém záběru od praktických školení obsluhy, údržby a seřizování až po teoretická školení hydraulických prvků a systémů. Školení jsou provázena praktickými demonstracemi.

Image